Stała obsługa utrzymania ruchu szlifierek u Klienta

Dla średnich i dużych narzędziowni, gdzie szlifierki stanowią strategiczną pozycję wśród obrabiarek utrzymania działalności wytwórczej (produkcyjnej) Klienta, świadczymy stałą obsługę serwisową. Usługa ta polega na cyklicznych wizytach naszych serwisantów, którzy dbają o pełną sprawność i dokładność działania maszyn.

W czasach, kiedy działania służb utrzymania ruchu nakierowane są głównie na obsługę linii produkcyjnych, a wydziały wsparcia narzędziowego borykają się z awariami specjalistycznego parku maszynowego, służymy naszą pomocą.

Paweł Kielnierowski

Prezes Zarządu FUM Sp. z o.o.

Dowodami naszej kompetencji jest brak awaryjnych przestojów szlifierek oraz często zdalna pomoc telefoniczna w usuwaniu drobnych awarii. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomagamy, często zdradzając naszą fachową wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Nie bez znaczenia są również bardzo preferencyjne warunki handlowe, jakie oferujemy dla takiej stałej usługi. Najczęściej jest to wydłużony termin płatności i atrakcyjne rabaty na stawki serwisowe. Stała współpraca pozwala nam na dokładne zapoznanie się ze specyfiką pracy wydziału narzędziowni oraz poszerza wiedzę z zakresu specjalistycznych maszyn Klienta.

Zapytaj o wycenę

Obsługa utrzymania ruchu szlifierek u Klienta może odbywać się wg różnych schematów i procedur

Przeglądy zerowe szlifierek
Głównym założeniem przeglądu zerowego jest aktualne stwierdzenie wszystkich nieprawidłowości pracy szlifierki, polegające na sprawdzeniu kluczowych elementów kinematycznych, hydraulicznych oraz geometrycznych.
Dowiedz się wiecej
Działania serwisowe szlifierek
W przypadku stwierdzenia prawidłowego działania szlifierki i zadowalających pomiarów geometrii podejmowane są działania serwisowe i naprawcze.
Dowiedz się wiecej
Działania naprawcze szlifierek
W przypadku stwierdzenia nieprawidłowego działania szlifierki i zadowalających pomiarów geometrii mogą być podejmowane działania naprawcze.
Dowiedz się wiecej